Ali Şahin : “Parayla Saadet Olmaz.”

31 Mart 2014
1.251 kez görüntülendi

Ali Şahin : “Parayla Saadet Olmaz.”

Ali Şahin bugün oluşturulan büyük MHP konvoyundan sonra Belediye binasınde halka hitap etti. Ali Şahin’in konuşmasından satırbaşları :

 

– Parayla Saadet olmaz, pavyonla Saadet olmaz, marketle Saadet olmaz.

 

– 30 Mart sabahından sonra çamurdan temizleme projemiz var demiştim. Çok şükürler olsun ki pavyoncular, çatallar , eskimiş kaşıklar, malı geçmişler, sahte mal satanlar sayenizde çamurdan kurtulup tertemiz bir Mucur oldu.

 

– 7 kişiye hakkımı helal etmiyorum.

 

-Belediyenin borcunu 24 trilyondan 4 trilyona indirdik.

 

– Başkan olmadan önce bir evim , bir arabam bir de silahım vardı, şimdi yine bir evim bir arabam bir silahım var. 2019’da yine bir evim bir arabam bir silahım olacak. Devletin bize verdiği maaş yeter. Eşimin emekli maaşı var. Bu bizi doyurur. Size namus ve şeref sözü veriyorum.

– 50 yaşındayım çok siyasi olaylar gördüm. Artık siyasi çekişmeleri bir tarafa bakalım. Yarın mazbatamı aldıktan sonra tekrar başkanlık koltuğuna oturacağım. Herkese kapımız açıktır. 12400 kişinin başkanıyım. Bize oy veren vermeyen herkes gelsin yardımcı olalım. O 7 kişi hariç.

 

– Yarın kurbanımızı keseceğiz Allah’ın izniyle, dualarımızı ederek görevimize başlayacağız. Bu sefer imamı sağlam seçeceğiz.

 

977059_10152729886565558y_303750002_o

 

 

– 10 yıl başkanlık yapıp hiç bir proje üretmeyenleri de gördünüz, biz 5 yılda söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirdik. Şimdi bir 5 yıl daha hizmete devam edeceğiz.

 

Başkanın konuşması havai fişek gösterisinden sonra sona erdi.

MUCUR.NET

Yorumlar

  1. güven bahcivan dedi ki:

    Başkanım hayırlı uğurlu olsun,yolun açıkolsun

  2. Hasan Bakır dedi ki:

    mucur seçimini ali şahin kazandı, hayırlı olsun… mucur seçiminin kaybedeni ise atılgan yılmaz oldu… atılgan yılmaz seçimi kaybettiği gibi ak partinin de kaybetmesinin nedeni oldu… atılgan yılmaz yıllar önce mhp den bbp ye geçti… sonra istifa etti ve ak partiye geçti… sonra istifa etti ve saadet partisine geçti… siyasette bu kadar dönüş yapmak kolay bir iş değildir… daha da önemlisi sayın başbakan recep tayyip erdoğan bu seçimi mucurda ak partinin kaybetmesini atılgan yılmazın sağladığını biliyordur… ali şahin beyi 2 nedenle kutluyorum 1) 12.400 kişiye eşit hizmet vereceği için 2) pavyon ruhsatı vermiyeceği için… mucur için çok üzüldüm neden mi? doğalgaz gelecek mi? şehir su şebekesi değişecek mi? yollar asfalt yapılacak mı? kömeye tesis yapılacak mı? kent meydanı yapılacak mı? en önemlisi mucurda ticaret turizm sanayi gelişecek mi? işsizlik çözülecek mi? belediye bütçesi ile bunlar yapılamaz… mucura geçmiş olsun…

Yorum Yaz