ultrAslan’dan Mucur’a Yardım Kampanyası

13 Mart 2014
1.516 kez görüntülendi

ultrAslan’dan Mucur’a Yardım Kampanyası

Galatasaray Spor Kulübü Taraftar oluşumu ultrAslan, örnek olacak bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı.

ultrAslan’ın yapmış olduğu “Bir dilek tutun geliyoruz” kampanyası ile ultrAslan taraftar grubu köy okullarına yardıma koşuyor.

ultrAslan Kırşehir , Mucur ve Akpınar’da belirledikleri birkaç köy okulunun ve Öğrencilerinin tüm ihtiyaç ve eksiklerini karşılıyor. ultrAslan Kırşehir 13 Mart Perşembe günü Mucur Hacı Ömer Sayın İlköğretim Okulunda öğrencilerle buluştu. Öğrencilere lisanslı Galatasaray ürünleri ve yardım malzemeleri ulaştırıldı.

ultraslan-kirsehirden-yardim

 

mucur.net

Yorumlar

  1. murathoca38 dedi ki:

    garibe bir el uzatmak onun sıkıntısını gidermek ne güzel erdemdir.hele bu geleceğimiz yavrular ise akan sular durur.bir masum yavruyu sevindirmek inşallah hakkın rızasını celbeder.bu yardımı yapan kardeşlerime teşekkür ederim.özellikle buna sebep olan ihsan hocama teşekkür ederim.müdür beyi ben yakinen tanıyorum böyle gayretli,azimli,öğrencilere ilgisi,okulu kısa zamanda mükemmel hale getirişine sonsuz teşekkürler.kısacası böyle gayretli insanların sayısı inşallah mucurda artar.

  2. İhsan YAVUZ dedi ki:

    Sayın Murat Hocam;Bu güzel dilekleriniz ve güzel gören gönül gözünüze çok teşekkürler.Bizler ALLAH rızası için üzerimize düşen ve bize verilen görevleri yapıyoruz.Bende bu güzel ve örnek olacak sosyal projelerinden dolayı Kırşehir UltraAslan grubununa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum….Okulumuzda di 110 yavruya bayram yaşattılar…

  3. yasemin dedi ki:

    Ben de Bingöl’de koy öğretmeniyim burdaki öğrencilerin de yardıma ihtiyacı var iletişim adresinizi ya da telefonunuzun öğrenebilir miyim?

Yorum Yaz